מיון פארמדיק/ית לוחם/ת

בחר גיבוש

לקבלת 2 אימוני ניסיון

מיון קורס פארמידיקים (יום אחד)

כשבועיים לפני יום המיון תקבלו חוברת של כ30 עמודים על חומר רפואי הנלמד בקורס. עליכם ללמוד את החומר בצורה הטובה ביותר, שכן יום המיון נפתח בבוחן על החומר.

החוברת עצמה כתובה בצורה ממש מסובכת ולא מובנת, הם בעיקר בוחנים את ההבנה הבסיסית בנושא ואת היכולת להתמודד ולהכיל כמות עצומה של חומר במן יחסית קצר. המבחן עצמו די פשוט ביחס לחוברת, ומי שלא עובר את המבחן מקבל תשובה במקום ולא ממשיך במיון.

לאחר מכן אתם מחולקים לקבוצות ועוברים מספר תרחישים של דינמיקה קבוצתית וחברתית- היכולת לנהל דיון, להסכים ולהתפשר, היכולת לנהל צוות וגם למלא פקודות בעצמך.
משימה 1– כל אחד מקבל דף עם מטופלים בעלי מחלה שונה וטיפול בעל עלות שונה, וסכום כסף מוגבל, עליכם לתעדף באופן אישי במי הייתם מטפלים ולאחר מכן לקיים דיון קבוצתי ולהגיע להחלטה משותפת.
משימה 2– כל אחד מקבל בעיה רפואית ואת דרך הטיפול בה. לאחר מכן על הקבוצה לעבור מקצה אחד של החדר לשני עם אלונקה ועליה בובה, מבלי לגעת ברצפה. תוך כדי המתרגלים אומרים את הבעיות הרפואיות וכל אחד בתורו צריך להנחות את האחרים לטפח בבעיה תוך כדי השלמת המשימה.
בסוף היום כל אחד נכנס לשיחה אישית עם כמה מראיינים שהם פרמדיקים בתפקיד, שנועדה לבחון את ההתאמה האישית שלך לקורס ולדרישות שהוא נושא עמו.

היום עצמו הוא ארוך והרבה ממנו מתבזבז בהמתנה. מקבלים סנדביצים לצהרים, ומומלץ לנסות להתחבר עם האנשים במיון או להביא משהו שיעסיק אותך בזמנים המתים.

בהצלחה במיון ! 

י', בוגר צוות רחובות, פארמידיקית לוחמת.

 

רוצה לעבור גיבוש/יום סיירות? יש לך שאלה לשאול אותנו?

×

היי!

בחר באחד מהנציגים שלנו כדי להתחיל התכתבות ב-WhatsApp או שלח לנו הודעה במייל ל- Xpert.kosherkravi@gmail.com

× איך אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן