יניב אדמוני שולח לצוות בית דגן אחרי הגיוס

בחר גיבוש

לקבלת 2 אימוני ניסיון

* צוות בולס!*

עדיין לא כתבתי איזה משהו רשמי לגבי העזיבה שלי אז אני אנצל את ההזדמנות, נתחיל מתודה רבה לכולכם על מה שאתם בשבילי, על התמיכה והחיזוקים שלא נגמרים, על האכפתיות והדאגה, על זה שכל אימון מחדש כל אחד פה עזר לי להגיע למקסימום ולהגיע ליום הגיוס הכי מוכן שאפשר נ ק ו ד ה ! 

??????????

עכשיו אני רוצה לספר לכם קצת כבר על ה3 ימים שעברתי (צעיר, עד מתי מרץ19) מהיום הראשון, מהח׳ הראשונה אתה שם לב להבדל, שם לב לכמה אתה בולט משאר האנשים, שם לב כמה ההכנה המצוינת שסתו מעביר אותנו שווה זהב. איך כולם בשוק ואתה כבר העמדת ח׳ בכלום זמן בשיא הגשם, איך כשהמפקד מבקש להסתדר ״בים סוף״ ומתוך מחלקה של 46 אנשים אתה היחיד שיודע מה זה ומתחיל להנהיג את כולם, איך כשהמפקד מתחיל להסביר על נוהל בנאדו אתה מחייך וחושב לעצמך בזמן שכולם בשוק איזה כיף שכבר עשית את זה כל כך הרבה פעמים.. איך כשצריך להסתדר בשני טורים (מוכנות לתנועה) אתה היחיד שבמהלך הזמן סורק את השטח ובודק שלא השארנו כלום..

וזה חברים רק 3 ימים בצהל!!!!!!?

נמשיך בציטוט האהוב עליי:

״לו היו לי 9 שעות לכרות עץ, הייתי משקיע 8 מהם בלשחז את הגרזן״
-תומס אדיסון

משפט שמדגיש את החשיבות שבהכנה. 

למי שלא יודע- התגייסתי לחטיבת כפיר שזו חטיבה שמתמצאת בלוחמה בשטח בנוי באיזורי יהודה ושומרון. אשר ממנה אני יוצא ביום שני לגיבוש ליחידת הלוט״ר, יחידה מובחרת ללוחמה בטרור, יחידה שמגיעה לרמת מקצועיות בין הגבוהות בצהל, יחידה שמכשירה את היחידות הכי מיוחדות בצהל?

החלום שלי הוא להגיע ליחידה הזאת אבל גם אם לא אעבור וכמו שסתו לימד אותנו לפעמים החיים מתקילים אותך ולא הכל עובד כמו התוכנית, לא אוריד ראש לרגע! אגיע הכי רחוק שיש בחטיבת כפיר.

שבת שלום משפחת בולס❤אישורים ב?

רוצה לעבור גיבוש/יום סיירות? יש לך שאלה לשאול אותנו?

×

היי!

בחר באחד מהנציגים שלנו כדי להתחיל התכתבות ב-WhatsApp או שלח לנו הודעה במייל ל- Xpert.kosherkravi@gmail.com

× איך אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן