גיבוש יחטיות צנחנים

בחר גיבוש

לקבלת 2 אימוני ניסיון

גיבוש יחטיות צנחנים, מועד אוגוסט 2023

 

הגיבוש הנוכחי היה במודל שונה לחלוטין עקב עומס חום כבד.

היום הראשון :
הלכנו לישון בשעה 12:30 וקמנו בשעה 18:00 הכנות אחרונות לגיבוש ויצאנו למגרש בסביבות 20:30
אחרי חלוקה של קבוצות יצאנו לגיבוש בשעה 22:00 הגענו למתחם של בניית האוהלים חילקו אותנו לזוגות
נתנו 8 דקות לבניית האוהל שנגמר זמן לא כל האוהלים עמדו ואז נתנו 5 דק לסיים מי שהספיק יכל לנוח או לעזור לקבוצה חשוב מאוד לעזור המגבשים רואים את זה אח״כ הלכנו לאוהל הלבן שם עשינו תרגיל צוקון בגרסה שונה לא היה לעלות על צוק היו 4 שקים בצורה של מלבן באוהל ושם צריך לעשות כמה שיותר סיבובים עם שק על הצוואר ואסור לרוץ הליכה מהירה מאוד (מי שרץ המגבש עצר אותו ל7 שניות) שנגמר הסבב עושים בערך 15-20 סקוואט האקט נגמר שהראשון מגיע ל12 סיבובים ככה עושים במשך 4 סבבים
בסבב האחרון הוסיפו גם 10 שכיבות סמיכה אחרי שאתה מסיים סיבוב.
אחרי זה הביאו לנו מפה ואמרנו לנו לנסות ללמוד אותה בהפסקות והתקדמו לכייון אמבטיות חול
שם חילקו את הצוות לשלוש צוותים כל צוות לתחנה אחרת וזה מתחלף אחרי זמן מסויים
תחנה ראשונה : פירוק מאג היה צריך לפרק מאג ב2 דקות מראים לך רק פעם אחת איך לפרק ואז אתה צריך לפרק בעצמך.
תחנה שנייה : היה משימה של חשיבה כל אחד עומד ליד שק 4 אנשים מול 4 אנשים וצריך שכל אחד יעבור לצד השני בלי להיות מקביל לחברה שבצד השני וכל פעם אפשר לעשות צד אחד או שני צעדים שהצלחנו לעשות את זה ביקשו ממי שלא דיבר לחזור על אותם צעדים אז צריך לשים לב להכל.
ותחנה שלישית :
אקט אגרסיביות – עומדים בחצי מעל אחד על אחד מי שלא משתתף עומד עם פנים לצד השני לא נותנים לו לראות את הקרב
הקרב לך ככה נמצאים על הברכיים וצריך לגרום ליריב לגעת עם היידים בחול יש בערך 3 סיבובים וככה כל פעם מתחרה אחר נכנס 3 קרבות ומתחלפים. כל תחנה הייתה במשך 10-15 דקות.
אחרי התחנות חזרנו לבאח לאולם ספורט שם עשינו סדרי הגעה באולם אבל שונה צריך לעשות 10 סמוכקום ואז לעשות הלוך חזור הלוך וחזרה להתחלה לתפוס את המקום שלך ככה במשך חצי שעה היה האקט.


חזרנו למתחם של האמבטיות חול
שם שוב חילקו אותנו לצוותים ל2 תחנות
תחנה ראשונה לנסות להרכיב אוהל גדול עם עמודים וציוד וכל פעם לוקחים 9 חבר׳ה לתחנה השנייה
שם היה מפוזר על החול 11 מימיות. המשימה של המגבש לדרוך על מימייה שאף אחד לא עומד עליה המשימה שלנו היה לעמוד על מימייה וכל פעם להחליף מקומות – להיות ערני איפה אף אחד לא עומד ושהמגבש מתקרב ישר לעמוד על המימייה וכל פעם שהוא דורך על מימייה יש 30 שניות לחשוב על תוכנית/ טכניקה למנוע ממנו לא לדרוך על המימייה.

אחרי האקט הזה נבחנו על המפות ושהיינו צריכים ללמוד ואז בזריחה סוף סוף התחילו האקטים שאנחנו מכירים התחלנו בזחילות במשך 30 דקות לקראת הסוף של האקט המגבש הוציא את הרביעיה האחרונה עד שהגענו ל7 חברה שם נגמר האקט מנוחה של כמה דקות וסדרי הגעה על החול במשך 27 דקות
שהאקט נגמר נעמדו ב-ח ואז קרה המקרה אחרי 6 דקות לקחו אותנו לאזור של האוהלים אכלנו מנות קרב חשוב לפתוח ולחלק אחרי 40 דקות של אכילה ומי שרצה להתפלל אמרו לנו לפרק את האוהלים והתקדמנו לכייון האולם ספורט עשינו שאלון סוציומטרי ישבנו שם במשך שעתיים ואז הודיעו שנגמר הגיבוש.
הגיבוש נמשך רק 10 שעות הדבר הכי חשוב שהבנתי זה לא משנה כמה זמן הגיבוש לתת הכי טוב לא משנה מתי זה נגמר להיות הכי טוב בכל זמן ולא לחשוב שבאקט הבא אתה הולך לתת הכל צריך לתת בכל אקט הכל.
גם באקטים הלא פיזיים צריך להשתתף להראות נוכחות והכי חשוב להקשיב למה שהמגבש אומר שאומרים לשתות צריך לשתות מי שלא שתה פשוט לא הרגיש טוב ויצא.

בהצלחה בגיבוש ! עומרי, בוגר צוות רחובות.

רוצה לעבור גיבוש/יום סיירות? יש לך שאלה לשאול אותנו?

×

היי!

בחר באחד מהנציגים שלנו כדי להתחיל התכתבות ב-WhatsApp או שלח לנו הודעה במייל ל- Xpert.kosherkravi@gmail.com

× איך אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן