מ' – בוגר צוות רחובות כותב אחרי הגיוס לאגוז

בחר גיבוש

לקבלת 2 אימוני ניסיון

מוטי מקבוצת המשוגעים של רחובות עוזב את המשפחה אחרי 4 שנים, והיה לו חשוב להגיד שעל ליבו. ואנחנו? התרגשנו שהיה לנו חלק בעיצוב הלוחם המדהים הזה :
"בכל אימון, בכל יום – אתה הופך לגרסה טובה יותר של עצמך" כך נאמר לי כבר מהיום הראשון. והיום, לאחר ארבע שנים אינטנסיביות אך משמעותיות ביותר, שנים שבהן הפכתי לאדם בוגר בעל ערכים ומשמעת, היום המסע הזה מגיע לסופו.
אומרים שהשקיעה היא סוף העולם מה שמסמל שסוף הוא דבר יפה. אני חולק על זה, בעייני סוף הוא רק נקודת מעבר להתחלה חדשה ומאתגרת יותר.
ובנימה זו אני רוצה להודות למשפחת אקספרט ולכל מי שהיה איתי ולצידי לאורך כל המסע הזה.
אי אפשר לשכוח את המדריכים: 
אז תורג'מן, מאמין שאתה רואה וזוכר אותי היכן עמדתי מהיום הראשון והיכן אני היום, שאף זכיתי לסגור איתך מעגל ולעשות את אותה הדרך שעשית.
ועמית, כשהתחלתי את הדרך הבאת לי פתק ובו רשמת :"הדרך עוד ארוכה ומייגעת אך בסופה תגיע ליעד ותשיג את המטרה שלך – וככל שקשה יותר לטפס אל הפסגה, כך האושר והסיפוק גדלים כשמגיעים אליה, ואתה תגיע אל המטרה. אל הזהב האולימפי שלך".
הבנתי בזכותך ש"הזהב האולימפי" נמצא אצל כל אחד בדברים הקטנים. אם זה להצליח במבחן או לשטוף את הכלים לאחר הארוחה.
וכן, הדרך לא הייתה פשוטה ורצופה מכשולים ואכזבות אך לבסוף בזכותכם הגעתי לאן כשהגעתי הן כחניך, הן כמתגייס והכי חשוב – כאדם. 
אז תודה לכם, כל זה בזכותכם. אתם אלו שהייתם שם כדי לתת בעיטה או מילה טובה כשצריך והבאתם אותי לקצה גבול היכולת בעבודה קשה ומייגעת.
אז אקספרט… תמיד תזכרו: "זה רק הסוף, אבל זה עוד לא נגמר…." אוהבים אותך מוטי ומאחלים לך שירות מאתגר ביחידה המובחרת

רוצה לעבור גיבוש/יום סיירות? יש לך שאלה לשאול אותנו?

×

היי!

בחר באחד מהנציגים שלנו כדי להתחיל התכתבות ב-WhatsApp או שלח לנו הודעה במייל ל- Xpert.kosherkravi@gmail.com

× איך אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן