הצטרפות ליחידות מיוחדות בצה"ל היא שאיפה של צעירים רבים ומובחרים אך הדרך לשם רצופה באתגרים רבים הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית. הכנה לצבא כוללת כושר קרבי גבוה אשר מהווה תנאי הכרחי להצלחה במיונים ליחידות אלו אך אינו מספיק בפני עצמו.

נדרשת הכנה יסודית ומקיפה שתכלול אימונים פיזיים ומנטליים, וכן הבנה מעמיקה של דרישות היחידה בדגש על תכונות אופי רלוונטיות. מאמר זה יעסוק בחשיבות הכושר הקרבי, דרכי ההכנה השונות, ויתרונותיה של סדנת הכנה מקצועית.

 

הכנה לצבא – כושר קרבי

כושר קרבי גבוה נדרש מכל חייל וחיילת בצה"ל אך הוא קריטי במיוחד עבור לוחמים ביחידות מיוחדות.

הכושר הקרבי כולל:

 

במסגרות של הכנה לצבא מתרגלים:

 

הכנה פיזית

הכנה פיזית נכונה היא הבסיס להצלחה במיונים ליחידות מיוחדות. ההכנה הפיזית צריכה לכלול:

חשוב להתאים את תוכנית האימונים ליחידה אליה אתם מתגייסים. לדוגמא, תוכנית אימונים לצבא לקראת גיבוש צנחנים תהיה שונה בתכלית מתוכנית האימונים לצורך הכנה לגיבוש קורס טייס.

 

הכנה מנטלית

כפי שציינו, כושר קרבי גבוה אינו מספיק בפני עצמו. נדרשת גם הכנה מנטלית חזקה שתאפשר לכם להתמודד עם אתגרים פיזיים ונפשיים רבים. הכנה מנטלית יכולה לכלול:

 

סדנת הכנה מקצועית יכולה לסייע לכם רבות בהכנה לקראת המיונים ליחידות מיוחדות. סדנאות אלו מציעות:

 

יתרונות סדנת הכנה מקצועית

 

כושר קרבי זה אקספרט! המומחים בהכנה לשירות משמעותי

כושר קרבי גבוה והכנה מנטלית יסודית הן המפתח להצלחה במיונים ליחידות מיוחדות. סדנת הכנה מקצועית יכולה לסייע לכם רבות בהשגת היעדים שלכם ולהגשים את חלומותיכם. הסדנה ממש מפרטת איך להתכונן לצבא.

 

אקספרט כושר קרבי הינו הארגון המוביל בארץ להכנה לצה"ל.

אקספרט כושר קרבי הוקמה בשנת 2011 מתוך רצון ושליחות לעודד אתכם בני הנוער להאמין שאתם מסוגלים להכל.

לאקספרט קבוצות הכנה לצה"ל הפרוסות ברחבי הארץ ובהן מתאמנים ולומדים מאות נערים ונערות בתכנית אינטנסיבית, מאתגרת ומעניינת.

בנוסף לקבוצות, אקספרט אחראים על תחום ההכנה לצה"ל במכינות קדם צבאיות רבות, ועובדים בשיתוף פעולה מלא עם מועצות מקומיות ועיריות רבות ברחבי הארץ.

מדריכי אקספרט הינם בוגרי יחידות מובחרות, מיוחדות או יוצאי בה"ד 8 (וינגייט), כולם נבחרו בקפידה לאחר תהליך סינון קפדני, עברו תהליך הכשרה וחפיפה בתחילת תפקידם ועוברים השתלמויות ובקרה לכל אורך תקופת עבודתם בחברה. כל המדריכים משרתים בשירות מילואים פעיל בתפקידי פיקוד ומכירים את צה"ל כפי שהוא מתנהל היום. אנו רואים בעבודתנו שליחות ומאמינים כי בהכנת דור העתיד לשירות משמעותי בצה"ל בפרט, ולחיים הבוגרים בכלל אנו ממשיכים את תרומתנו למדינה ואף תורמים את חלקנו הקטן לשינוי פני החברה בישראל.

מעוניינים בפרטים נוספים? חולמים על שירות משמעותי? אנחנו כאן בשבילכם במספר 054-6773051 או בדוא"ל Xpert.kosherkravi@gmail.com

×

היי!

בחר באחד מהנציגים שלנו כדי להתחיל התכתבות ב-WhatsApp או שלח לנו הודעה במייל ל- Xpert.kosherkravi@gmail.com

× איך אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן