אודות

מאושר ע”י משרד החינוך והבטחון

מי אנחנו

אקספרט כושר קרבי הינו הארגון המוביל בארץ להכנה לצה"ל.
אקספרט כושר קרבי הוקמה בשנת 2011 מתוך רצון ושליחות לעודד אתכם בני הנוער להאמין שאתם מסוגלים להכל.
לאקספרט קבוצות הכנה לצה"ל הפרוסות ברחבי הארץ ובהן מתאמנים ולומדים מאות נערים ונערות בתכנית אינטנסיבית, מאתגרת ומעניינת.
בנוסף לקבוצות, אקספרט אחראים על תחום ההכנה לצה"ל במכינות קדם צבאיות רבות, ועובדים בשיתוף פעולה מלא עם מועצות מקומיות ועיריות רבות ברחבי הארץ.
מדריכי אקספרט הינם בוגרי יחידות מובחרות, מיוחדות או יוצאי בה"ד 8 (וינגייט), כולם נבחרו בקפידה לאחר תהליך סינון קפדני, עברו תהליך הכשרה וחפיפה בתחילת תפקידם ועוברים השתלמויות ובקרה לכל אורך תקופת עבודתם בחברה. כל המדריכים משרתים בשירות מילואים פעיל בתפקידי פיקוד ומכירים את צה"ל כפי שהוא מתנהל היום.
כיום, לאחר שנות עשייה רבות, אנו גאים כי באמתחתנו אלפי בוגרים ובוגרות המתפרסים בכלל יחידות העילית של צה"ל ומשתלבים באופן ישיר באימונינו השונים במהלך השנה וזאת על מנת להקנות לכם החניכים – כלים, טיפים ומקור השראה להגיע למקומות עליהם אתם חולמים.
אנו רואים בעבודתנו שליחות ומאמינים כי בהכנת דור העתיד לשירות משמעותי בצה"ל בפרט, ולחיים הבוגרים בכלל אנו ממשיכים את תרומתנו למדינה ואף תורמים את חלקנו הקטן לשינוי פני החברה בישראל.

האימונים הפיזיים מבחינתנו הם כלי להנחלת ערכים, דרך ארץ ונורמות חינוכיות לדור העתיד.
כמו כן, ניתן דגש בכל תכנית האימונים שלנו על אלמנטים מנטליים של התפתחות אישית, שאיפה למצויינות, עזרה הדדית והקניית הרגלים נכונים ובריאים.

המקצועיות, כנגזר משם החברה, היא נר לרגלינו ואנחנו משקיעים רבות בתכניות האימון, מעדכנים אותה בהתאם לשינויים בצה"ל ובהתפתחות תחום הכושר הגופני, משקיעים בדרכי העברת החומר, בתורת ההדרכה ובכל הקשור לתחום האימון להתפתחות אישית.

אקספרט עובדת בשיתוף משרד החינוך ומאושרת על ידי הגורמים הרלוונטיים.

זה לא משנה איפה – זה משנה איך!

יש כושר קרבי-ויש אקספרט!

המנהלים של אקספרט

עמית לאופולד

נצר למשפחת ג'ודו מפוארת וספורטאי פעיל בעצמו מגיל 3. במקביל לעיסוקו כספורטאי סיים את לימודיו התיכוניים בהצטיינות יתרה. 

החל את שירותו הצבאי כספורטאי מצטיין אך בחר לוותר על מנת לבצע שירות משמעותי, בעקבותיו התגייס ליחידה מובחרת בחטיבת הצנחנים. במהלך שירותו הצטיין בתחום ההדרכה ושימש במשך שנתיים כקצין הטרור של היחידה.
כמו כן, במהלך שירותו השתתף במבצע צוק איתן ובמבצע שובו אחים. על פיקודו במבצעים אלה קיבל אות הצטיינות ממפקד גדוד הסיור של הצנחנים.
לאחר שחרורו החל את לימודיו האקדמיים באוניברסיטת בר-אילן במסגרת המדור לזרועות הביטחון, שימש כשופט ג'ודו בינלאומי הצעיר בישראל, ובמקביל מבצע עשרות ימי מילואים בכל שנה בהדרכת לוחמי, חיילי וקציני יחידות העילית של צה"ל.
"להיות ספורטאי תפקידו מהצד האחד להגיע אל הקיצון באימוני הבסיס, ומהצד השני לדעת כיצד לשמור על הגוף ולהקשיב.
בשירות הצבאי לקחתי את הלמידה והניסיון הספורטיבי והבאתי אותו לידי ביטוי בהדרכת אלפי לוחמים ביחידות העילית בצהל, תוך שימת דגש על מקצועיות מצד אחד, ועל בטיחות מן העבר השני.
כיום, אני כאן כדי להגשים לבני הנוער את חלומותיהם, אך לא פחות חשוב – לתת להם כלים לביטחון לחיים האמיתיים"

הכשרה מקצועית:
עוסק בתחום ההכנה לצבא משנת 2012.
קורס מדריכי קרב מגע – 2012.
קורס מאמני ג'ודו – 2015.
שופט ג'ודו בין-לאומי ijf

השכלה אקדמאית:
תואר ראשון במדעי החברה | B.A | אוניברסיטת בר-אילן.

דניאל אלקובי

החל את שירותו הצבאי ב-2009 בחטיבת כפיר, לאחר מכן המשיך לקורס מדריכי אימון גופני בבה"ד 8 (וינגייט), אותו סיים בהצטיינות כמדריך בכיר.
תחת הדרכתו עברו אלפי לוחמים, חיילי וקציני יחידות מובחרות ומיוחדות.
לאחר שחרורו החל את לימודי המשפטים, במהלכם לקח חלק בקליניקה הסוציו-משפטית ובמסגרתה קידם פרויקט המשלב נוער בסיכון במסגרות ספורט.
כמו כן, היה חבר בסדנה הבינתחומית למצטיינים ובוגר קורס באוניברסיטת UAM שבמדריד.
החל משנת 2014 החל לעבוד בתחום ההכנה לצבא ומאז ועד היום עברו תחתיו מאות בוגרים ובוגרות, חלקם הרבים משוחררים לאחר שירות מלא או קבע, בשלל היחידות השונות, מיחידות המודיעין המתקדמות ועד ליחידות העילית השונות.
"מהשירות הצבאי למדתי רבות, בין אם מהדברים הטובים וההצלחות שחוויתי ובין אם מהטעויות והכשלונות. היכולת להבין אנשים ולתת להם כלים מעשיים להתמודדות עם אתגרי החיים, היא שמשכה אותי להדריך ולהוביל בני נוער.
לאורך השנים זכיתי להדריך אלפי בני ובנות נוער. אני גאה בהישגיהם הצבאיים של חניכיי אך חשוב מכך אני גאה בהישגיהם בפן האישי וההתפתחותי בשלב הקריטי בו הם נמצאים בחייהם, ובהיותם בני אדם טובים יותר"

הכשרה מקצועית:
מדריך כושר קרבי ועוסק בתחום ההכנה לצבא משנת 2011.
מאמן כושר גופני, בוגר המכללה האקדמית בוינגייט, 2012.

השכלה אקדמאית:
תואר ראשון במשפטים | LL.B | המסלול האקדמי המכללה למנהל.
עורך דין – חבר בלשכת עורכי הדין.

יש כושר קרבי-ויש אקספרט!

רוצה להצטרף למשפחת אקספרט? יש לך שאלה לשאול אותנו?

×

היי!

בחר באחד מהנציגים שלנו כדי להתחיל התכתבות ב-WhatsApp או שלח לנו הודעה במייל ל- Xpert.kosherkravi@gmail.com

× איך אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן