תוכנית הכשרה

התכנית של אקספרט כושר קרבי מיועדת לכל נער או נערה מגיל 16 ועד יום הגיוס אשר חולמים לשרת בשירות משמעותי בצה”ל, להתחזק בפן הפיזי, לפתח קשיחות מנטאלית, להכנס לכושר, להרזות, לפתח כישורים חברתיים ואף להיות חלק ממסגרת חברתית מעניינית ומאתגרת….

באקספרט כושר קרבי עושים גם כושר, אך הוא חלק קטן ממשמעות האימונים. כושר ניתן לעשות בכל מסגרת אחרת כגון: חדר כושר,אימוני קבוצות ריצה,ואימונים עצמאיים. האימונים שלנו באקספרט מתנהלים באווירה צבאית והישגית בסגנון האימונים ביחידות המיוחדות ביותר בצבא. כמו כן במהלך האימונים המשימות הן לא רק פיזיות אלא נוגעות בתכנים שונים של כישורי מנהיגות, כישורים חברתיים ,משימות מגוונות ועוד. פרט לאימוני הכושר ישנם תכנים רבים בתכנית שאינם נוגעים בכושר בכלל כמו- הרצאות שונות ומיוחדות פעם בחודש, פאנלים עם לוחמים שונים, שיחות עם תזונאי, תרגולי יכולות צבאיות שונות,  פעילויות התנדבותיות שונות ועוד.

בכדי להביא אותך למקום הנכון, אותו מקום שיעזור לך להתקבל ליחידה מובחרת אתה צריך הכוונה של אנשים מנוסים וציוד אימון מתאים שאינו נמצא תמיד בהישג יד (אלונקות, וסטים של משקל, שקי חול וכו). מלבד זאת יש לזכור שהפעילות  בצבא בכלל וביחידות המובחרות בפרט היא בצוותים ולכן יש חשיבות להתאמן בקבוצה ולעבוד על כישורים ספציפיים לעבודת צוות. באימון בקבוצה יש מצד אחד את אלמנט התחרות ומצד שני את ערכי העזרה, השותפות והרעות. העבודה בקבוצה מדמה למעשה את מהלך הגיבוש ו\או המסלול בו אתה נדרש מצד אחד לעבוד כחלק מצוות ומצד שני לעיתים להתחרות בחברי הצוות  ואלו הם דברים שבלתי אפשרי לעשות כשאתה מתאמן לבד. כמו כן העבודה בקבוצה ותחת עינו המפקחת של מדריך מנוסה תמיד מדרבנת, מאתגרת ומביאה לגבהים ולתוצאות טובות הרבה יותר מאשר עבודה עצמאית.

אם תתמיד באימונים באופן קבוע , ותשקיע בכל אימון ואימון , תעלה משמעותית את סיכויי קבלתך ליחידה שאתה מתמיין אליה. בנוסף לאימונים הקבועים תקבל על ידי מאמנך תוכנית אימון נוספת להכנה לקראת המיון , תוכנית מיוחדת שהוכנה על ידי טובי התחום , בנוסף תוכנית זו קיים מערכת האימונים המיוחדים שלנו ! כל אלו ועוד , יעלו בעשרות מונים את סיכוייך להתקבל.

התכנית שלנו מתאימה לכל מי שרוצה להתכונן לקראת שירות הצבאי ולא משנה לאן הוא רוצה להגיע בצבא. אין אצלנו תנאי סף לקבלה לתכנית למעט גיל ואישור רפואי. יש לנו חניכים בכל פרופיל שהוא המפיקים המון מהתכנית שלנו גם  כשאינם מכוונים להגיע ליחידות העילית של צה”ל.

תזכרו , “זה לא איפה אתה משרת – זה איך אתה משרת!”

כל הקבוצות שלנו פתוחות גם לבנים וגם לבנות. בשביל בנות המתכוננות לגיבוש טיס, חובלים, לוחמות ועוד!  אקספרט הינה המסגרת הכי מתאימה שיש. כמו כן בכל שנה אנו מקיימים אימון מיוחד רק לבנות הכולל : הרצאת מומחה , הכוונה לשירות צבאי משמעותי , אימון הגנה עצמית , אימון כושר גופני המיועד לבנות ועוד ועוד .. אין ספק שאקספרט יהפוך אותך להיות אקספרט.

אימונים מיוחדים מתקיימים אחת לחודש או שישה שבועות. אימון מיוחד כולל תוכן שלא מבצעים במסגרת האימונים הרגילים, הוא אורך בדרך כלל כמה שעות ומשתתפים בו כלל החניכים שלנו מכל הקבוצות בכל הארץ. אימון מיוחד יכול לכלול מסע אלונקות, אימון ניווט, אמון הסתוות ,אימון קרב מגע ,אימון ים ועוד..

לאקספרט כושר קרבי יש קבוצות במספר נקודות בארץ. לבירור המקום הקרוב למקום מגוריך צור איתנו קשר.

כלל המדריכים הקבועים באקספרט כושר קרבי הם יוצאי יחידות מובחרות או מיוחדות שעסקו בזמן השירות הצבאי שלהם בתפקידי פיקוד והדרכה בפרט. רוב המדריכים שירתו גם במגזר הביטחוני ממלכתי לאחר שחרורם מצה”ל. כלל המדריכים הקבועים הם בעלי תעודות הדרכה בתחום האימון הגופני ואומנויות הלחימה – ממוסדות מוכרים על ידי המדינה. מלבד סגל המדריכים הקבוע ישנו סגל מדריכים אורחים, המשתתפים באימונים שונים מדי פעם וכולם יוצאי יחידות מובחרות ולוחמות בתפקידי פיקוד..

בוודאי! ההשתתפות בתכנית שלנו מעצימה אצל החניך משמעת עצמית, נחישות, ביטחון עצמי, כישורי מנהיגות,יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, כישורים חברתיים ועוד יכולות שונות התורמות בכל תהליכי החיים כנער וכאדם בוגר. בגדול ניתן לומר כי התכנית של אקספרט כושר קרבי תהפוך אותך לחזק יותר מבחינה פיזית ונפשית ואף לאדם טוב יותר. אנו ניתן לך “שק” מצרכים לצבא ולחיים האמיתיים כאדם בוגר.

היות וההתקדמות הינה אישית אנחנו מקבלים חניכים בכל שלב ובכל מהלך השנה ובונים להם תכנית התקדמות אישית בתוך הקבוצה בה הם משתתפים. אפשרי להצטרף בכל שלב, החל מגיל 16, לאחר צו ראשון, לקראת יום סיירות או גיבוש ואף ממש לפני הגיוס. ההמלצה שלנו היא להתחיל כשנה וחצי עד שנתיים לפני מועד הגיבוש\גיוס כדי לבצע בנייה איטית,הדרגתית ונכונה של הכושר הפיזי והנפשי לקראת הגיבושים או הגיוס ולא להעמיס על הגוף זמן קצר לפני המועד המדובר.

התכנית באקספרט כושר קרבי מתאימה גם לנערים שלא ביצעו כושר באופן סדיר אף פעם וגם לבעלי כושר מעולה.האימונים מותאמים אישית, מורכבים מאוד ועובדים על מרכיבי כושר שונים ועל הרבה “כושר מנטאלי”. יש לנו חניכים שכשהגיעו אלינו לא יכלו לרוץ ברציפות ק”מ אחד והיום רצים גם חצי מרתון, הכל שאלה של החלטה והתמדה. הכל בראש !

אם השאיפה שלך היא להגיע כמה שיותר גבוה ורחוק שאתה מסוגל ולתרום מעצמך כמה שיותר מקומך איתנו. צוות המדריכים שלנו יעזו לך לקבל את ההחלטות הכי טובות ונכונות בשבילך, החלטות שילוו אותך במהלך השירות הצבאי בן שלוש שנים או יותר.

יש המון קבוצות הכנה לצהל, במה אתם שונים מהשאר?

יש לנו משפט באקספרט שאומר: “יש הכנה לצה”ל ויש אקספרט כושר קרבי”!

התכנית שלנו היא תכנית קשה, תובענית, קשוחה ונחשבת לתכנית הקשה ביותר בישראל בתחום ההכנה לצה”ל. זו תכנית למצויינים ולאנשים המוכנים לעבוד קשה ומאמינים בעצמם. אם אתם נערים או נערות שמאמינים בעצמם,אנשים מצויינים,בעלי ערכים ששואפים להגיע הכי רחוק שאפשר בצבא ובחיים בכלל מקומכם איתנו.

הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית של Xpert:

שני אימוני ניסיון

לנרשמים דרך האתר