המלצות

אקספרט נתן לי מוטיבציה ובעיקר כלים לשירות שלי, מה שלקחתי מעמית המאמן שלי זה כמה דברים אחד מהם זה אף פעם לא לוותר לעצמך, תמיד להציב לעצמך רף גבוה להציב מטרה ולהצטיין בה השני זה כוח ההתמדה בין אם זה לבוא לאימונים כל השבוע ולעשות אותם כשלא תמיד בא לך ויש כוח ודבר חשוב שלימד אותי זה לא לבוא בגישה של סיירת או ניירת איפה שאתה נמצא להיות הכי טוב ולייצג את עצמך בכבוד.
אחיה כלף
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם בסיירת גבעתי
עד שלא הגעתי לאקספרט לא באמת ידעתי מה זה לשים את עצמך במצב של קושי אמיתי, להתאמן ולהגיע למצב שאתה מת ואין לך כוח אבל עדיין להמשיך, כשהגעתי לצבא הצלחתי להתמודד עם המון קשיים פיזיים ונפשיים באמצעות אקספרט, בין אם זה כשאתה רץ וזוחל ואין לך כוח להמשיך, או כשאתה בדיוק מסיים מסע ואומרים לך שזה לא נגמר. אקספרט נתן לי את היכולות להתמודד עם זה ולקחת את הכל בקלות
עידו שטורם
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם גבעתי
התאמנתי באקספרט במשך שנה,אקספרט היא קבוצה חברית ומשפחתית,אקספרט נתנה לי המון מעבר לכושר קרבי ורמת המקצועיות שם היא ברמה גבוהה מאוד. אני ממליץ בחום על קבוצת אקספרט כקבוצה שמכינה הכי טוב לשירות הצבאי לי זה עזר מאוד הכין אותי ליום סיירות ולגיבוש שייטת . זה לא משנה היכן להתגייס בסיירת הכי מצליחה בצהל או פחות צריך לתת הכל וזה מה שאקספרט לימד אותי
יוחאי זרמון
בוגר קבוצת תל מונד, לוחם ביחידת אגוז
אקספרט נתן לי כושר גופני טוב מאוד, ושיפר את הכושר הבסיסי שלי לרמות מאוד גבוהות, בכמה פרמטרים שלא הייתי חזק בהם, כמו כוח ומהירות מתפרצת. מעבר לזה אימוני אקספרט של עמית הקנו לי משמעת עצמית ויכולת עמידה בזמנים גבוהה מאוד . בנוסף באימונים עמית מסתכל על היכולת שלך ונותן לך משימות בהתאם לצרכים והיכולות שלך, ונותן לך תשומת לב אישית ותמיד יכול לעזור לך אם צריך. בקיצור האימונים מאוד הועילו לי לכושר הכללי והיו הכנה מדהימה למסגרת הצבאית.
יובל יצחקי
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם ביחידה יהל"מ
המסגרת בה השתתפתי ״אקספרט כושר קרבי״ תרמה לי הרבה מכל מיני בחינות , בין אם זה מהבחינה החברתית שלמדתי גם כשקשה לך תמיד תשאף לעזור לקבוצה ולחברים שלך, למדתי גם לא לוותר אפילו כשאתה מרגיש שנסחטת למוות, נותן ושלא לדבר על החסד שהאימונים עושים מבחינה פיזית וכושר גופני . אוסיף ואומר שהמדריכים במסגרת הם מהמשובחים ביותר , מחדירים הרבה מוטיבציה , תמיד עוזרים לך כשצריך , מקצועיים ומתחשבים , לדוגמא מדריך הקבוצה בה אני התאמנתי במזכרת בתיה , עמית לאופולד הגבר נתן דוגמא אישית מעולה והוא בין המדריכים הטובים שפגשתי .
שקד דודי
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם מצטיין בצנחנים
אני הייתי חניך בקבוצת אקספרס כושר קרבי מזכרת בתיה עם המדריך האחד והיחיד עמית לאופולד. אני ממליץ בחום להיות חלק מהקבוצה הזאת קבוצה ששינתה לי את החיים מקצה לקצה בכל פרט שהוא בין עם זה בטחון עצמי, משמעת עצמית, כושר, התמדה, תמריץ גדול לקום בבוקר, משמעות לחיים והביאה איתי לצבא ולחיים בכלל ארגז כלים מאוד גדול שעזר לי לעשות שירות מאוד משמעותי. כמובן שכל זה לא היה קורה אם לא המדריך החבר המורה האבא או כל דבר אחר שהייתי צריך עמית לאופולד שהיה הרבה יותר ממדריך בשבילי! כיום אני לוחם טכני ביחידת דובדבן ומאוד מרוצה מהשרות שלי, שלא היה קורה אם לא הם. ממליץ בחום!
שי סאלם
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם טכני ביחידה 217
אקספרט לימד אותי להגיע מוכן לגיבושים לדעת מה מחפשים ולשפר את עצמי ביחס למטרה לא רק כחייל גם כבנאדם ועמית לא ריחם עלינו והכין אותנו לקשה ביותר ככה שהמבחן האמיתי היה קל יותר
דור לוי
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם בכפיר
הקבוצה עזרה לי להכנס למסגרת שמראה לך קצת מה זה צבא והמאמץ שצריך שם גם מבחינה פיזית וגם מנטלית.. אימונים מיוחדים שהיו במהלך השנה הראו דוגמא לקשיים שחווים בצבא , דור המאמן עזר לי בעיקר מבחינה מנטלית להתחזק בראש ולעבוד על החולשות שלי לקראת הצבא
איתי ביטון
בוגר קבוצת תל מונד, לוחם ביחידת מגלן
"נתת לי כל כך הרבה, אין לך מושג בכלל. מילד שלא היה מסוגל לעבור גיבוש צנחנים הפכתי ללוחם ביחידת מגלן! כל הערכים שהנחלת בי, עשו אותי למה שאני היום, תודה על הכל"
תומר צדקה
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם ביחידת מגלן
אקספרט כושר קרבי נתן לי להבין שאני מסוגל להרבה יותר ממה שאני חושב, בנה לי סוג של הסתגלות והתמודדות עם קשיים לא משנה מתי איפה ואיך . כל זאת בזכות מאמן אחד ויחיד שבאמת גרם לי לשינוי בפיזיות אבל בעיקר לשינוי גדול במנטליות ובכח הרצון .
בר לוי
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם גבעתי
כשקיבלתי הזמנה ליום סיירות, במקביל חבר המליץ לי על אקספרט , לא באמת האמנתי שאני יכול ואני אגיע ליחידה מובחרת. התחלתי להתאמן באקספרט ומאימון לאימון הביטחון שלי עלה והאמנתי שאני אצליח. בעזרתו של עמית שהאמין בי ונתן את כל כולו בשביל שאצליח , כיום אני משרת ביחידה מובחרת ואין מבסוט ממני. אקספרט הכין אותי בצורה הכי טובה שיכולתי לבקש לגיבושים ולשירות . אין דבר כזה לא יכול, יש לא מספיק מאמין בעצמך.
יהונתן טפליצקי
בוגר קבוצת תל מונד, לוחם ביחידת החבלה המוצנחת
אקספרט חברה מקצועית מאוד, נותנת יחס אישי לכל חניך וחניך ועוזרת לו גם אם זה אומר אימונים קצת שונים, ומותאמים לך, אותי אישית אקספרט הכינה מצוין לגיבוש וגם לשירות אני מרגיש שהזמן באקספרט עזר ועדיין עוזר לי להתמודד עם קשיים... עמית לא מוותר בשום דבר גם בדברים הכי קטנים, תמיד מצפה ממך לתת הכי הרבה וככה גם הוא בתמורה נותן בלי סוף, אין ספק שהעבודה הקשה הכינה אותנו מצוין לשירות ולגיבושים, כל אחד הצליח בשלו..
סער אלדד
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם ביחידת מגלן
הגעתי לאקספרט אחרי החלטה להגיע ליחידה מיוחדת בצבא, הייתי חסר כיוון אחרי שהפסקתי לשחק כדורסל כחלק מההכנות לגיבוש טיס באותה תקופה. לאחר זמן קצר חבר שכנע אותי להגיע לאימון ניסיון ומשם המשכתי לחצי שנה של אימונים מפרכים בכל התנאים האפשריים ובכל סוגי התכנים החל מקרב מגע ועד לשיעורי הסוואה עד למועד הגיוס. עם אקספרט בהדרכת עמית לאופולד הגעתי לגבהים חדשים ביכולותיי מכל הבחינות - פיסית ומנטלית, למדתי על הצבא והתכוננתי אליו ברמה הכי גבוהה שאפשר. בקיצור, אני ממליץ בחום לכל אדם שיש לו הזדמנות להגיע לאימון התנסות, מבטיח שלא תתאכזבו!
י׳
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם ביחידת הסייבר בחיל המודיעין
ללא ספק , שהות של שנתיים וחצי באקספרט בקבוצת תל מונד נתנה לי כיוון, בנתה אותי והכינה אותי להתמודדויות שהיו לי לאחר שהתגייסתי. אקספרט נתנה לי את הכיוון ובעזרת הקבוצה והמדריך דור עציוני הצלחתי להגיע להחלטה שאני רוצה ומתאים ללכת לקורס חובלים. המעקב אחרי כל צעד שעשיתי והתמיכה והעזרה של דור ושל הקבוצה נתנו לי לא מעט מוטיבציה להגיע לתפקיד. המון דברים שאני נתקל בהם בקורס חובלים מזכירים לי את מה שקיבלתי ולמדתי בקבוצה ואני בטוח שללא האימונים האלה הייתי מתמודד אחרת במצבים שונים. אם הייתי צריך לחזור בזמן ולהחליט איך אני מתכונן לצבא הכי טוב, ללא ספק הייתי עושה את זה שוב ומתאמן באקספרט תל מונד!
מתן יעקב
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם ביחידת רוכב שמיים
אקספרט בונה אותך, אתה לומד להיחשף לקשיים פיזית ומנטליים אבל גם לומד להתגבר ולהיבנות מהם... זה קורה בכל אימון ואתה נבנה מכל אימון . (לכן גם אסור לפספס אף אימון.. ) האימונים לא רק מפתחים כושר טוב מאוד, הם מפתחים דרך חשיבה, תחרותית בריאה, והתמודדות עם אתגרים, ואתה מופתע לגלות עוד לפני השירות שלך, כמה שאתה מסוגל לתת הרבה יותר ממה שחשבת ושהמחסומים שלך תמיד בראש ותמיד צריך לשבור אותם, ובנוסף האימונים בעיקר מעודדים אחריות ומשמעת עצמית. הסיכויים שבעקבות האימונים באקספרט תתקבל/תשרת במקום בו תרצה תלויה בעיקר בחניך אך גם במאמן.. למזלי המדריך שלי היה עמית, מדריך לא קל וזה ידוע, האימון הראשון איתו היה מפחיד .. אבל מההתחלה ידעתי שאפשר לסמוך עליו. וידעתי שאם אני אפנים ואיישם, בכל אימון, את הכמה מילים שהוא אומר בסיכום האימון, אגיע לאן שארצה. השאיפה שלו למצויינות נדבקת בכל החניכים שלו ככה גם נדבקה אצלי והוא שימש לי דוגמא. מרגישים שהוא מדבר מניסיון ורואים שאכפת לו מהחניכים..
מאור לבני
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם ביחידת עוקץ
התאמנתי בXpert, קבוצת מזכרת בתיה, במשך כ- 3 שנים. בתחילת דרכי לא ידעתי היכן אני מכוון בצבא. במסגרת אימוניי Xpert , בלווי צמוד של המדריכים, התחלתי לקבל הכוונה לאן לשאוף, איך לבצע וכיצד להגשים. למדתי המון על עצמי, על מיצוי מקסימלי של היכולות שלי, על איך לתת 100% ולאחר מכן להוסיף עוד 10%. למדתי המון על המסגרת הצבאית, כיצד לבוא מוכן ליום סיירות, לראיונות מול המפקדים ובסופו של דבר גם לגיבושים. Xpert הכינו אותי בצורה הטובה ביותר. לא רק מבחינת הכושר והמנטליות. Xpert לימדו אותי ערכים רבים, במהלך האימונים ובמהלך ערבי חינוך רבים, עם אנשים שהיה לי הכבוד להקשיב להם וללמוד מהם. כמו כן, צוות המדריכים אף פעם לא וויתר על הדברים הקטנים: על הדרך הנכונה להרים משקלים (שמירה על הגב) , על הדרך שבה אני עוקף את הקונוס, על הדרך שבה אני מתחרה מול אנשים ועל הדרך שבה אני צריך לעזור לחלשים. את מסלולי בצבא התחלתי בטייס, לאחר מכן עברתי להנדסה קרבית ובסופו של דבר ,בעזרת Xpert, צלחתי גיבוש נוסף והגעתי לתחילתו של מסלול ביחידה אליה שאפתי להגיע. גם כאשר התגייסתי, Xpert שמרו איתי על קשר הדוק. בכל בקשה שפניתי לצוות המדריכים הם מיהרו לעזור לי, אפילו שכבר לא הייתי חניך שלהם. בעזרת Xpert הגעתי לאן שרציתי. ועל כך אני מודה לכם! אני מודה לכם שהצלחתם להגשים את חלומי ועל כך שעזרתם לי בכל פעם שהייתי זקוק לכך! אני ממליץ לכל נער ונערה אשר רוצים גיוס משמעותי, ללכת לXpert.
ארד אזולא
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם בסיירת גבעתי
על התקופה שלי באקספרט אני יכול לספר הרבה מאוד וללא הפסקה בין אם זה האימונים המצוינים בקבוצות האישיות ובאימונים המיוחדים ובין אם זה היחס האישי של המאמן והיחס הקבוצתי והעבודה כקבוצה. אבל אני דווקא אספר על דבר אחר שאקספרט תרם לי בו, אני הגעתי לאקספרט עם כושר די טוב ולאחר הרבה שנים של אימונים בכדורגל כך שידעתי גם מה זה עבודה בקבוצה, אבל בחיים לא הייתה לי קבוצה שתוך חצי שנה בלבד נוצר לי יחס כזה למאמן ולאנשים בקבוצה שאני מתאמן איתם. בתחילה הגעתי לאקספרט כי רציתי להתאמן ליום סיירות בצורת אימון של כושר קרבי כלומר לדעת לזחול קצת, לרוץ עם שקים, ידעתי שכעיקרון לא תיהיה לי בעיה מבחינה פיזית לעבור יום סיירות או אימונים בקבוצה לכן לא ציפיתי ליותר מדי לפני שהגעתי, אבל תוך תקופה מאוד קצרה הבנתי שהגעתי למקום מיוחד. האימונים המעולים בשילוב עם אנשים מאוד איכותיים הביאו אותי ליהנות מאוד מהאימונים ומצד שני לשמור על מה שהיה ואפילו להשתפר יותר. אני חייב לציין באופן רציני וכנה שאני מייחס חלק נרחב מכל התקופה הזאת למאמן שלי דור עציוני, דור נתן לי המון, הוא לא היה מדבר יותר מדי ומנסה לחבר בינינו, הוא פשוט היה עובד ואני הייתי מרגיש שהוא נותן בשבילנו הכל ובגלל זה היה לי חשוב לעבוד גם בשבילו, בתור אחד שהתאמן בקבוצה 13 שנה מחייו אני יודע כמה העבודה של המאמן משפיעה על הדינמיקה בקבוצה, ואני לא יודע איך הוא יצר בינינו חיבור כזה ורצון כזה לעבוד אחד בשביל השני וגם בשבילו, אני מעריך מאוד את העבודה שלו ואת התרומה שאקספרט נתן לי ואני חייב לציין שאני מרגיש את זה ונעזר בזה כל יום בשירות שלי.
עידו הופמן
בוגר קבוצת תל מונד, חובל
התאמנתי בXpert, קבוצת מזכרת בתיה, במשך כ- 3 שנים. בתחילת דרכי לא ידעתי היכן אני מכוון בצבא. במסגרת אימוניי Xpert , בלווי צמוד של המדריכים, התחלתי לקבל הכוונה לאן לשאוף, איך לבצע וכיצד להגשים. למדתי המון על עצמי, על מיצוי מקסימלי של היכולות שלי, על איך לתת 100% ולאחר מכן להוסיף עוד 10%. למדתי המון על המסגרת הצבאית, כיצד לבוא מוכן ליום סיירות, לראיונות מול המפקדים ובסופו של דבר גם לגיבושים. Xpert הכינו אותי בצורה הטובה ביותר. לא רק מבחינת הכושר והמנטליות. Xpert לימדו אותי ערכים רבים, במהלך האימונים ובמהלך ערבי חינוך רבים, עם אנשים שהיה לי הכבוד להקשיב להם וללמוד מהם. כמו כן, צוות המדריכים אף פעם לא וויתר על הדברים הקטנים: על הדרך הנכונה להרים משקלים (שמירה על הגב) , על הדרך שבה אני עוקף את הקונוס, על הדרך שבה אני מתחרה מול אנשים ועל הדרך שבה אני צריך לעזור לחלשים. את מסלולי בצבא התחלתי בטייס, לאחר מכן עברתי להנדסה קרבית ובסופו של דבר ,בעזרת Xpert, צלחתי גיבוש נוסף והגעתי לתחילתו של מסלול ביחידה אליה שאפתי להגיע. גם כאשר התגייסתי, Xpert שמרו איתי על קשר הדוק. בכל בקשה שפניתי לצוות המדריכים הם מיהרו לעזור לי, אפילו שכבר לא הייתי חניך שלהם. בעזרת Xpert הגעתי לאן שרציתי. ועל כך אני מודה לכם! אני מודה לכם שהצלחתם להגשים את חלומי ועל כך שעזרתם לי בכל פעם שהייתי זקוק לכך! אני ממליץ לכל נער ונערה אשר רוצים גיוס משמעותי, ללכת לXpert.
ל'
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם בסיירת מטכ"ל
אקספרט נתנה לי מסגרת, גם ספורטיבית וגם כללית, משהו להשקיע בו, לטפח, נתן לי ביטחון בעצמי ואת האופציה להגשים חלום . בפרט המאמן שלי לאופולד הכין אותי בצורה הטובה ביותר לא רק לגיבושים, אלא למסלול עצמו, בתכונות שניסה לפתח אצלנו כמו איתנות, חברות, ובטיפים וסיפורים ששיתף אותנו, אני בטוח שבלעדיו לא הייתי מגיע לאן שאני.
טל בן דוד
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם ביחידת יהל"ם
האימונים באקספרט עזרו לי מאוד להבין מה זה עבודה בקבוצה ועזרה הדדית, התמודדות עם קשיים פיזיים ומנטליים. לדעת להתמודד כשהגוף חושב שהוא מגיע לקצה , להבין שתמיד אפשר להמשיך ושכל בן אדם מסוגל להרבה יותר ממה שהוא חושב. המדריכים היו תמיד מקצועיים וגם חברים. היה להם אכפת מאוד מהחניכים , היו קשובים לפציעות ושמרו על החניכים . הייתה הרגשה של משפחה באקספרט , היה ממש כיף לבוא לאימונים , ובסוף גם הרגשה של מוכנות לקראת הגיבוש.
לי מלול
בוגר קבוצת אשדוד, לוחם ביחידת אגוז
התחלתי באקספרט אחרי שפרשתי מיום סיירות, במטרה לבנות את החוסן הנפשי שלי. מהר מאוד גיליתי על עצמי שם יכולות שלא חשבתי שיש לי, התמודדתי עם אתגרים קשים פיזית ומנטלית והרגשתי הרבה יותר מוכן . עמית הציג באימונים שלו קשיים חדשים ורמה יותר קשוחה פיזית, וגם ערכים ומוסר עבודה, בין אם זה ההקפדה מצדו שכולם יגיעו כל אימון, או הפינה על חללי צהל בסוף האימונים. הרבה בזכות העבודה עם עמית, לצד ההתחזקות הפיזית, התגבשו בי התפיסה והרצון לשרת כלוחם, והמוכנות לקשיים שמלווים לזה.
הראל דמתי
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם ביחידת רימון
הגעתי לאקספרט אחרי שנפלתי מטיס לדחיית שירות לא קצרה. הבנתי שאני רוצה להיות לוחם ביחידה מובחרת. מעבר לכל האימונים המתישים והמקצועיים הגעתי לקבוצה עם מאמן שלא מוותר לך ובעיקר עליך. עמית ליווה אותי ונתן לי טיפים וכלים במהלך כל הדחיית שירות ואפילו אחרי שחזרתי לצבא. חזרתי לצבא עם הרבה פחות שוק והרבה יותר מוטיבציה ומוכנות "לאכול חרא".
עומרי שיין
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם בסיירת נחל
אקספרט נתן לי את היכולת להגיע הכי רחוק שאפשר לעבוד הכי טוב והכי מהר בלי להוריד את הרגל מהגז לשנייה ,ולדעת שההצלחה תלויה אך ורק ברצון שלי להתקדם קדימה. עמית כמאמן לימד אותי לא לוותר לעצמי ולהוכיח לעצמי כל פעם מחדש שהכל בראש ושלהיות ראשון זאת בחירה אך ורק שלי, עמית דחף אותי תמיד לקצה גבול היכולת שלי ותמיד אמר שאסור לשמור כוח ותמיד לתת את המאה אחוז.. ״תתחיל הכי מהר ולאט לאט תגביר״.
קורן מגר
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם ביחידת עוקץ
"באקספרט לא רק נכנסתי לכושר, גם למדתי דברים חשובים לכל החיים. הכרתי שם אנשים אכותיים שיהיו איתי בכל דרך. אקספרט עזר לי להגשים את חלומי, ועכשיו שהתגייסתי אני מודה לעצמי שנכנסתי לשם, ואני מבין למה עשינו מה שעשינו, התאמנו איך שהתאמנו, למדנו מה שלמדנו, עברנו מה שעברנו....למה? כי אנחנו אקספרט!"
מ'
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם ביחידת דובדבן
אני הדר בן דויד, בוגר צוות מזכרת בתיה: בן 19, התחלתי להתאמן בקבוצת מזכרת בתיה של אקספרט בתחילת כיתה יב' כש"החלום" היה קורס טייס. קיבלתי מיונים לצוות אוויר כמו כולם אחרי הצו הראשון, והבנתי שאם אני רוצה להתקבל עלי להכנס לכושר טוב. אנחנו מדברים על תקופה שהיתי מתקשה לסיים ריצה של 3 ק"מ. אחי הביא אותי לאימון נסיון שהיה מאתגר בלשון המעטה ולאחריו נרשמתי לקבוצה. במהלך השנה התחלתי להכנס יותר ויותר לכושר, ובמקביל לקבל גיבוש לקורס טייס, רק כשהגעתי לגיבוש הבנתי כמה כל מה שדיברו איתנו עליו בקבוצה היה נכון, "הכל בראש", מדובר בשבוע של ראבק. כשעברתי את הגיבוש הסתכלתי אחורה והבנתי שהסיכויים שלי לעבור אותו לא היו גבוהים כל כך אילו לא הצטרפתי לקבוצה. הקבוצה היתה מעיין משפחה קטנה של חבר'ה צעירים, איכותים וחדורי מוטיבציה, שתמיד היו שם ודחפו קדימה, ובנוסף מדריך אישי וצוות מדריכים מקצועי, רציני ומשקיע. אבל כמו בכל סיפור יפה קיים טוויסט, אחרי חצי שנה בקורס סיימתי השתתפות (צ׳ק 15 למבינים). כיום אני משרת בגדוד "הרעם" בתותחנים בניסיון לתרום את חלקי בשירות קרבי משמעותי, למרות שלא זכיתי לסיים קורס טייס כיום אני חלק מסוללה שהיא משפחה!. לסיום הייתי רוצה להמליץ אישית לכל מלש"ב שמעוניין בדחיפה לשירות משמעותי ולהיות חלק ממשפחה להצטרף ולהיות חלק ממשפחת אקספרט.
הדר בן דויד
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם תותחנים
שמי אלי פלטיאל ואני כיום משרת בחטיבת הצנחנים בגדוד 101 לפני הגיוס התחלתי ללכת לאקספרט בעקבות חבר טוב שהתחיל להתאמן והזמין אותנו להצטרף אליו בהתחלה שהתאמנתי עשיתי את זה בשביל עצמי כדי להיות יותר שרירי ויותר חזק מהיר ולאט לאט אקספרט הצליחו להכניס בתוכי את הרצון להתגייס ליחידה הכי קרבית ולהיות הכי טוב ולנסות לתרום כמה שיותר. התאמנתי באקספרט משהו כמו שנה והגעתי לשיא הספורטיבי שלי וליכולות שלא הכרתי ותוך כדי האימונים גם הכרתי אנשים חוויתי חוויות וזה עזר לי בגיבוש צנחנים שראיתי שהגעתי עם הרבה יותר כושר ומוכנות מהחברה שהיו שם עברתי את הגיבוש והתגייסתי לצנחנים וכמובן ניסיתי להגיע לדובדבן אבל לצערי נקעתי את הרגל והגעתי לגדודים וגם בתחילת השירות בתקופת הטירונות ראיתי איך אקספרט השפיע עלי לטובה המפקדים כבר ראו בי כדמות מובילה כי הייתי מתנדב לכל דבר ומרים את היד כמה שיותר גבוהה ואם שואלים מי מתנדב אז הייתי רץ למפקד ממש כמו שלמדתי באקספרט סיימתי את ההכשרה עליתי לפלוגות הלוחמות בגדוד ויצאתי לקורס מ"כים (מפקדי כיתות) וחזרתי לתפקידים בגדוד ובבא"ח (בסיס אימון חטיבתי) בקיצור מה שאני מנסה להגיד החינוך, אהבת הארץ, רעות, נכונות וכמובן הכושר הפיזי שקיבלתי מאקספרט עזרו לי מאוד בשירות הצבאי שלי ועדיין עוזרים לי. עד היום אני בקשר עם המאמנים ומתייעץ איתם ומקבל יחס מלא גם כשאני כבר לא שם אני תמיד מרגיש שייך! אם יש לכם שאלות אשמח לענות לכם על כל דבר בצ'אט הפרטי בפייסבוק
אלי פלטיאל
בוגר קבוצת תל אביב, לוחם צנחנים
אני הדר בן דויד, בוגר צוות מזכרת בתיה: בן 19, התחלתי להתאמן בקבוצת מזכרת בתיה של אקספרט בתחילת כיתה יב' כש"החלום" היה קורס טייס. קיבלתי מיונים לצוות אוויר כמו כולם אחרי הצו הראשון, והבנתי שאם אני רוצה להתקבל עלי להכנס לכושר טוב. אנחנו מדברים על תקופה שהיתי מתקשה לסיים ריצה של 3 ק"מ. אחי הביא אותי לאימון נסיון שהיה מאתגר בלשון המעטה ולאחריו נרשמתי לקבוצה. במהלך השנה התחלתי להכנס יותר ויותר לכושר, ובמקביל לקבל גיבוש לקורס טייס, רק כשהגעתי לגיבוש הבנתי כמה כל מה שדיברו איתנו עליו בקבוצה היה נכון, "הכל בראש", מדובר בשבוע של ראבק. כשעברתי את הגיבוש הסתכלתי אחורה והבנתי שהסיכויים שלי לעבור אותו לא היו גבוהים כל כך אילו לא הצטרפתי לקבוצה. הקבוצה היתה מעיין משפחה קטנה של חבר'ה צעירים, איכותים וחדורי מוטיבציה, שתמיד היו שם ודחפו קדימה, ובנוסף מדריך אישי וצוות מדריכים מקצועי, רציני ומשקיע. אבל כמו בכל סיפור יפה קיים טוויסט, אחרי חצי שנה בקורס סיימתי השתתפות (צ׳ק 15 למבינים). כיום אני משרת בגדוד "הרעם" בתותחנים בניסיון לתרום את חלקי בשירות קרבי משמעותי, למרות שלא זכיתי לסיים קורס טייס כיום אני חלק מסוללה שהיא משפחה!. לסיום הייתי רוצה להמליץ אישית לכל מלש"ב שמעוניין בדחיפה לשירות משמעותי ולהיות חלק ממשפחה להצטרף ולהיות חלק ממשפחת אקספרט.
הדר בן דויד
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם תותחנים
״טוב אז בתחילת שנה אני וחבר אמרנו נלך לכושר קרבי וראינו שיש קבוצה של אקספרט בעיר שלנו אז אמרנו יאללה ננסה למה וכבר מהאימון הרגשתי שהקבוצה תומכת ומגובשת בצורה בלתי רגילה כמו כן גם דניאל המאמן שעוזר ותומך לאורך כל הדרך ומדרבן לשאוף למצוינות כל המסגרת בעצם נותנת הכרה לאיך שהצבא יהיה אם זה מבחינת גיבושים דיבור גישה וסוגי האימונים וזה בא לידי ביטוי לדוגמא בגיבושים (אצלי גיבוש טיס) שהגעתי לגיבוש לא כל כך הופתעתי מהיחס ומהאקטים שנתנו לנו וזה דבר שהקל עלי לעומת כאלה שקיבלו את זה כשוק וגם לאחר הגיוס כל היחס הדיסטנס שנותנים יותר קל לי אישית להתמודד איתו בגלל האימונים וההסברים שקיבלתי במסגרת האימונים וזה הקל עלי בהתחלה לעומת חברה אחרים. לכן לסיכום אני ממליץ בחום על כושר קרבי לפני הצבא כהכנה מצוינת״
ע'
בוגר קבוצת קריית אונו, פרח טיס
התחלתי להתאמן בכושר קרבי אקספרט ככמעט 8 חודשים לפני הגיוס, כמעט חודשיים לפני היום סיירות שלי. לפני שהתחלתי להתאמן לא היה לי מושג איפה אני רוצה להיות בצבא, ידעתי שאני אהיה לוחם אבל לא ידעתי איפה. ידעתי שאני רוצה להגיע רחוק, הבנתי שבשביל זה צריך לעבור יום סיירות, ובשביל זה אני חייב להכנס לכושר, ולכן נרשמתי לאקספרט. באקספרט שיפרתי בצורה משמעותית את הכושר שלי, ובנוסף לזה זה הפך אותי ליותר נחוש, זה העלה את הידע שלי על הצבא ועל יחידות בצבא, ולמדתי כיצד לתפקד בצוות ולהוביל קבוצה. זה עזר לי מאוד ולבסוף הצלחתי להתקבל לחטיבת הצנחנים, וזה שיבוץ שמאוד משמח אותי. אהבתי מאוד את האימונים, נהנתי מאוד להתאמן עם חבריי לקבוצה, ואני ממליץ מאוד להצטרף לכל מי שרוצה להתכונן לצבא, או למי שרוצה לשפר את הכושר.
ר'
בוגר קבוצת רחובות, לוחם בצנחנים
נ' סיירת צנחנים בוגר קבוצת תל אביב ביום הראשון שהגענו לאקספרט אני ועוד חבר הבנו באותו רגע עד כמה מקצועי זה ושאנחנו לא הולכים להפסיק להתאמן בדבר בזה , האמת שאף פעם לא חשבתי ללכת לקרבי לא התעניינתי בצבא אבל אחרי כמה אימונים באקספרט הבנתי שזה מתאים לי בדיוק , האווירה של החברים , הגעה לקצה גבול היכולת כמעט בכל אימון , באימונים מיוחדים כמו לילה לבן גיליתי בי כוחות של ומוטיבציה שלא ידעתי שקיימים בי , אקספרט נתן לי כלים , לימד אותי להאמין בעצמי , לדחוף את עצמי ולא פחות חשוב נתן יחס מעולה ומקצועי ודאג לשפר את האימונים משבוע לשבוע , היחס היה אישי וזה מה ששיפר כל כך את הכושר . הכרתי חברים חדשים שעד היום אני איתם בקשר . אלון ומוטי שמהם למדתי המון, תמיד היו מקצועיים ובנו בי את הדחף הזה להיות ראשון לא משנה כמה קשה וידעו איך ומה לעשות כדי שאשתפר ולא ויתרו לי בחיים , נתנו לי יחס מעולה ולימדו אותי ונתנו לי את הכלים להגיע ולהשיג את המטרה (בכל תחום).
נ'
בוגר קבוצת תל אביב, לוחם ביחידת סיירת הצנחנים
שקד שהינו, בוגר צוות מזכרת בתיה משרת בגדוד 101 של הצנחנים: "בסוף כיתה יא' החלטתי להתחיל להתאמן לצבא , הרי תמיד ידעתי שאני רוצה לשרת ביחידה קרבית ככה שמבחינתי הדרך הכי נוחה הייתה להירשם לקבוצת כושר קרבי . שמעתי מחבר שיש קבוצה של אקספרט במושבה והחלטתי לבוא לאימון ניסיון , הגעתי לאימון בהנחה שאני בכושר טוב וכבר באימון הראשון קיבלתי שוק . הרמה של האימון , לשתות ולחזור לעמוד בזמן בפחות מדקה , לבקש רשות לדבר כי אחרת זה גורר עונשים , משמעת שלא הייתי רגיל לה. הגעתי גם לאימון השני , הפעם אימון בדיונה , אימון שבועי שמתקיים על חול שהמטרה שלו היא לתרגל אותך תחת אינטנסיביות שונה ולקראת גיבושים . האימון היה משוגע , לצאת לספרינט , לחזור ולצאת ישר לעוד אחד בלי הפסקה עוד פעם ועוד פעם . אחרי האימון הזה הבנתי שהכושר שיש לי לא מספיק ושאם אני רוצה להגיע רחוק אני צריך לעבוד הרבה יותר קשה ולא רק בפן הפיזי , באותו הרגע נרשמתי לקבוצה . לאט לאט התחלתי להתרגל , להבין שעמידה בזמנים זה ברזל , שלא משנה כמה קשה תמיד להיראות חזק ולדעת שיש לצידך חבר שקשה לו יותר וצריך לעזור לו . במהלך האימונים עברתי שינוי גדול מאוד הן בתור ספורטאי והן בתור אדם , פיתחתי יכולות מנהיגות , אחריות וגם קשרי חברות מאוד גדולים עם חברי הקבוצה . אני חושב שחוץ מזה שאקספרט תרמה לי הרבה בפן הגופני היא גם הפכה אותי לאדם טוב יותר בחיים בכלל . המסגרת של כושר קרבי היא חשובה לכל בן נוער שרוצה להתגייס לשירות קרבי , כמובן שזה מצריך המון עבודה קשה ולפעמים גם משמעת עצמית גבוהה של התמדה באימונים , בכל אימון לתת 100% בלי קשר למה שעבר עליך באותו יום וכמה שאתה עייף. אני יכול להגיד בלב שלם שבאקספרט יש יחס חם ואישי(גם קשוח אם צריך) והמדריכים קשובים ושמחים לעזור בכל דבר שצריך , עד היום גם כאשר התגייסתי המדריכים שומרים איתי על קשר וזה אומר הכל . אני אסכם ואומר שאמנם אני לא משרת בסיירת ורבים מהילדים שרוצים להגיע לסיירות לא יגיעו ועלולים להתבאס , אבל כל שירות הוא שירות משמעותי אם אתה הופך אותו לכזה , החשיבות הגדולה יותר זה איך אתה משרת ולא איפה , ככה שקחו הכל בפרופורציה ותמיד תשאפו להיות הכי טובים בכל מקום שאליו תגיעו ."
שקד שהינו
בוגר קבוצת מזכרת בתיה, לוחם צנחנים
אז ככה, את החוויה המדהימה שעברתי באקספרט כושר קרבי יהיה קשה לתאר במילים פשוטות, לפני כשנתיים החלטתי לקחת צעד קדימה ברמת המוכנות שלי לקראת שירות משמעותי בצבא, הבנתי שריצות וקצת תרגילים זה לא הכל ושאני חייב למצוא מסגרת שתוביל אותי לקצה גבול היכולת שלי, הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית מנטאלית. יום אחד נודע לי שקבוצת אקספרט כושר קרבי נפתחת בעיר שלי באשדוד, לא חשבתי הרבה ופשוט הלכתי לאימון נסיון, מה כבר יכול להיות? כבר מהאימון הראשון עם המאמן המצוין דור הבנתי את המשמעות והמטרה של הקבוצה, הבנתי כמה זה שונה מכל מה שעשיתי עד אותו זמן, משמעת ואקטים פיזיים שלא יביישו שום סיירת מובחרת, כבר מהאימון הראשון החלטתי שזה המקום בשבילי למצות את עצמי ושזה הזמן להציב לעצמי אתגר, או כמו שהמאמן דור אומר "לקבל החלטה". הקבוצה גדלה והתמקצעה, האימונים נהיו מאתגרים יותר, הלחץ שכל אחד מאיתנו חווה הפך במהרה ללחץ בריא שרק מכין אותנו יותר למה שמצפה לנו בתקופת הצבא. עם הזמן התחלפו המאמנים, כל אחד תרם את שלו בדרך הטובה ביותר והמקצועית ביותר, רוני המאמן ידע להיות אוזן קשבת ולעזור תמיד, אני לא אשכח איך כל אחד מאיתנו שניגש לימי סיירות ולגיבושים חיכתה שיחת טלפון מרגיעה מרוני שהאמין בנו ובזכותו הגענו לאן שהגענו. כל חברי הקבוצה יסכימו פה אחד שהפכנו לחברים הכי טובים שמתראים גם אחרי האימונים, שעוזרים אחד לשני בכל דבר שצץ, אין ספק שאקספרט זו משפחה לפני שזו קבוצה. צוות מקצועי וחם שבזכותם הגעתי ליעדים שהצבתי לעצמי.
סתיו זכריה
בוגר קבוצת אשדוד, חובל
״אז ככה אקספרט נורא עזר לי באימונים מבחינה פיזית אין מה לדבר הגעתי ברמה בינונית ונורא התחזקתי והרגשתי את זה בכל המובנים סיבולת כוח. מבחינה מנטאלית הרגשתי פלוסים שאין במקומות אחרים ואקספרט נורא חיזק אותי וגרם לי להאמין בעצמי ולא להתייאש אף פעם. להבין שהדברים והפרטים הקטנים הם החשובים ביותר כמו לדומא הבעות פנים לסיים עד הסוף לא להראות שקשה כשקשה ולהיות מוכן הלאה. באקספרט למדתי להסתכל שונה על אנשים ולהעריך את כל מי שמסביב ולהבין משמעות שונה ועמוקה יותר למילה קבוצה. בגיבוש יישמתי את רוב אם לא כל הדברים שלמדתי או הסקתי מהאימונים באקספרט כמו לדוגמא התמדה דביקות במטרה ובפן המנטלי לא להישבר ולא לוותר אף פעם ולתת תמיד 100% מעצמי בלי הנחות ובלי לחשוב על התרגיל הבא. מבחינת החברים בקבוצה למדתי להכיר אנשים מדהימים שמאוד דומים לי במטרות שלהם ובאופי שלהם ולכן היה לי מאוד קל להתחבר ולהיקשר אליהם הרגשתי שכישלון של הקבוצה זה גם כישלון שלי ולהפך וגם ניצחון של הקבוצה זה ניצחון שלי ולהפך. חוץ מקבוצה מדהימה למדתי להכיר את דניאל, מדריך ובן אדם מדהים מעל הכל אכפתי דואג ואחראי שתמיד נמצא שם בשבילי בכל מצב וסיטואציה ועוזר ודוחף קדימה ולא מוותר על אנשים לא משנה מה. לסיום אני חושב שבמהלך השנה שלי באקספרט השתנתי לטובה בהרבה בחינות ושוב גם לך וגם לקבוצה תודה ענקית על הכל
י'
בוגר קבוצת קריית אונו, לוחם ביחידת מגלן
אקספרט נתן לי כושר גופני טוב מאוד, ושיפר את הכושר הבסיסי שלי לרמות מאוד גבוהות, בכמה פרמטרים שלא הייתי חזק בהם, כמו כוח ומהירות מתפרצת. מעבר לזה אימוני אקספרט של עמית הקנו לי משמעת עצמית ויכולת עמידה בזמנים גבוהה מאוד . בנוסף באימונים עמית מסתכל על היכולת שלך ונותן לך משימות בהתאם לצרכים והיכולות שלך, ונותן לך תשומת לב אישית ותמיד יכול לעזור לך אם צריך. בקיצור האימונים מאוד הועילו לי לכושר הכללי והיו הכנה מדהימה למסגרת הצבאית.
יובל יצחקי
בוגר קבוצת ראשל"צ, לוחם ביחידה יהל"מ

- בוא לבחור את העתיד שלך -

שני אימוני ניסיון

לנרשמים דרך האתר