אבני דרך וערכים מובילים

אבני הדרך הם המרכיבים הבסיסיים עליהן נשענת הקבוצה

ליווי אישי לכל חניך ותהליך בניה הדרגתי

האימונים באקספרט כושר קרבי מתנהלים בקבוצות אך כל חניך הוא שונה ומיוחד, מטרותיו מהאימון שונות ויכולותיו הפיזיות והמנטאליות שונות ולכן אנחנו מאמינים כי על כל חניך לקבל יחס אישי המותאם אליו באופן פרטני. המדריך האישי עובד עם החניך באופן רציף,מכיר אותו, מודע ליכולותיו ולרצונותיו וזמין אליו בכל עת כמעט. מלבד העבודה עם המדריך האישי נכנס החניך למערכת תומכת הכוללת- מדריך כושר ראשי של הקבוצה, מדריכי קבוצות נוספים, מדריכים אורחים מיחידות שונות היכולים לענות על שאלות במגוון רב של נושאים הקשורים לצבא, מורים מקצועיים בתחומי לחימה שונים, תזונאי ראשי של הקבוצה, מנחים לקראת ראיונות וצו ראשון ועוד אנשי מקצוע רבים העובדים באקספרט.

איכות המדריכים

אנחנו מאמינים שאיכות ההדרכה היא הפרמטר החשוב ביותר. תפיסתנו היא שמדריך הינו זה שצעד את הדרך לפניך וכעת צועד אותה איתך יד ביד, ולכן איננו מתפשרים על איכות המדריכים שלנו. כל המדריכים באקספרט כושר קרבי הינם בוגרי יחידות מובחרות או לוחמות ששירתו בצבא בתפקידים מבצעיים וביחוד בתפקידי פיקוד והדרכה ורובם אף עבדו כמדריכי לחימה במגזר הביטחוני הממלכתי לאחר שחרורם מהצבא. כלל המדריכים הקבועים הם בעלי תעודות הסמכה בתחומי ספורט שונים המוכרים על ידי הרשויות בישראל. מלבד סגל המדריכים הקבוע אנחנו מעסיקים גם מדריכים אורחים המעבירים אימונים מיוחדים אחת לתקופה על מנת לפתוח את החניכים לסגנונות פיקוד נוספים מיחידות ומקומות שונים בצבא. מדריכים אלו הם כולם בוגרי יחידות מובחרות בתפקידי פיקוד ועוברים הכשרה והכוונה אצל המדריך הראשי של אקספרט כושר קרבי מבעוד מועד.

תכנית ההכשרה

תכנית ההכשרה של אקספרט כושר קרבי הינה התכנית המקיפה, הרצינית והתובענית ביותר שיש היום בישראל בתחום ההכנה לצה"ל. התכנית מיועדת לאנשים הרוצים להגיע הכי רחוק שאפשר בצבא בפרט ובחיים בכלל ומוכנים להשקיע לשם כך זמן ומאמץ רב. אם יש לך רצון, נחישות ומוטיבציה מקומך איתנו, אנחנו כבר נדאג להראות לך את הדרך הנכונה בכדי שתגיע למיצוי היכולות שלך.אנחנו מבטיחים שקל זה לא יהיה אבל הדרך תהיה רצופה בהנאות ובניצחונות רבים על עצמך. יש לנו משפט בקבוצה האומר: יש כושר קרבי ויש אקספרט כושר קרבי! (לפירוט תכנית ההכשרה עבור ללשונית- תכנית ההכשרה)

הקשר הישיר לצבא

כלל המאמנים שלנו משרתים במילואים בתפקידים מבצעיים או בתפקידי הדרכה ביחידות שונות ו"חיים" עדיין את הצבא. אנו עומדים בקשר ישיר עם הצבא, עם היחידות השונות, עם האחראים על תהליכי המיון ומודעים לכל השינויים והעדכונים בתהליכי המיון, בגיבושים ואף במסלולי ההכשרה של היחידות השונות ומתאימים את עצמנו ואת התכנית שלנו בהתאם לשינויים אלו. כמו כן אנחנו מאמנים יחידות שונות בצבא בתחומי לחימה שונים- קרב מגע, לחימה עם נשק, לחימה בשטח בנוי וכושר קרבי וכך אנחנו שומרים עצמנו מעודכנים תמיד בכל התהליכים העוברים על הצבא.

ערכים מובילים:

בטיחות - האימונים בקבוצת אקספרט כושר קרבי קשים ומותחים את קצה גבול היכולת ולכן אנחנו שמים דגש על בטיחות ומאמינים שערך הבטיחות הוא מעל הכל! מטרת העל שלנו הינה שהחניך יצא מהאימון, קשה וממושך ככל שיהיה, שלם ובריא בדיוק כפי שהוא נכנס אליו, רק חזק יותר מהבחינה הפיזית והמנטאלית.

דוגמא אישית - המדריכים שלנו מהווים דמויות מובילות וחינוכיות בעיני החניכים ומתווים בהתנהגותם דוגמא אישית לחניכים. עיקרון זה חשוב לנו מאוד כיוון שנקודת המוצא שלנו היא כי חניכינו יובילו חיילים בעתידם הלא רחוק ולכן אנחנו שמים דגש חזק מאוד על דוגמא אישית כערך עליון.

חינוך לדרך ארץ - דווקא מתוך העיסוק היומיומי שלנו בתכנים של לחימה, אגרסיביות, נחישות והשגיות חסרת פשרות אנחנו שמים דגש רב על חשיבות ערכי הרעות, כבוד האדם, נימוסים וצניעות ובמונח אחד- דרך ארץ!

מצוינות ישראלית - עידוד אהבת המולדת ותרומה למדינה דרך השירות הצבאי ואף תוך כדי תקופת התיכון. במסגרת התכנית יוצאים החניכים גם לפעילויות התנדבותיות רבות.

מקצועיות - המקצועיות שלנו היא ערך עליון. שם החברה הינו אקספרט- כי אנחנו מאמינים שעליך להיות מומחה בכל תחום בו אתה עוסק ובאקספרט כושר קרבי אנחנו עוסקים בהדרכת בני נוער, לכן אנחנו משקיעים זמן רב באיכות, שיפור ועדכון תכנית ההכשרה ואיכות ההדרכה שלנו תמיד ובכל זמן.

הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית של Xpert:

שני אימוני ניסיון

לנרשמים דרך האתר